Avatar

On Air

Ράδιο Θήβα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των εκλογών του Επιμελητηρίου Βοιωτίας

By Δημοσιευμένο Δεκεμβρίου 07, 2017
Πράξη Ανακήρυξης των επιτυχόντων και των επιλαχόντων των εκλογών της 5 & 6 Δεκεμβρίου 2017, του Επιμελητηρίου Βοιωτίας
ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 05 & 06/12/2017
 
ΕΜΠΟΡΙΟΥ
 ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ 
 ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
 ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
 ΣΥΝΟΛΟ
Εγγεγραμμένοι (επιχειρήσεις)
977
918
47
960
2.902
Ψηφίσαντες (φυσικά πρόσωπα)
565
456
37
594
1.652
Έγκυρα
552
444
37
583
1.616
Άκυρα
7
5
0
10
22
Λευκά
6
7
0
1
14
Έλαβε ο καθένας από τους συνδυασμούς που συμμετείχαν στις εκλογές:
 
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ
 
Ψήφοι
Έδρες
Ψήφοι
Έδρες
Ψήφοι
Έδρες
Ψήφοι
Έδρες
Ψήφοι
Έδρες
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ
ΕΝΟΤΗΤΑ
358
5
296
4
19
0
440
5
 
1.113
 
14
 
ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ
 
194
2
148
3
18
1
143
1
 
503
 
7
ΣΤΑΥΡΟΙ  ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ  ΥΠΕΡ  ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΝΙΑΔΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
1
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μαριλένα
του
Σωτηρίου
13
2
ΓΚΕΛΗΣ
Βασίλειος
του
Κωνσταντίνου
61
3
ΓΟΥΡΝΑΣ
Δημήτριος
του
Κωνσταντίνου
24
4
ΔΑΡΡΑΣ
Κωνσταντίνος
του
Παναγιώτη
24
5
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
Θεόδωρος
του
Αθανασίου
145
6
ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ
Αθανάσιος
του
Νικολάου
180
7
ΚΑΦΡΙΤΣΑ - ΜΩΡΑΪΤΗ
Κωνσταντίνα
του
Γεωργίου
14
8
ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ
Παναγιώτης
του
Γεωργίου
9
9
ΚΟΛΟΒΟΣ
Ηλίας
του
Ιωάννη
31
10
ΛΕΜΟΝΑΚΟΣ
Νικόλαος
του
Αγησιλάου
42
11
ΜΑΛΑΜΗ
Γεωργία
του
Πέτρου
26
12
ΜΑΡΙΝΗ
Ευπραξία (Εύα)
του
Θεοδώρου
17
13
ΝΤΑΓΙΑΚΟΣ
Πέτρος
του
Ιωάννη
33
14
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Ιωάννης
του
Αθανασίου
44
15
ΡΟΖΑΝΑΣ
Ηλίας
του
Γεωργίου
52
16
ΣΑΜΙΩΤΗΣ
Αναστάσιος
του
Αναργύρου
54
17
ΣΤΑΪΚΟΣ
Αλέκος
του
Δημητρίου
94
18
ΣΤΡΑΤΕΛΟΣ
Νικόλαος
του
Στυλιανού
47
19
ΧΟΝΤΖΙΑ
Χριστίνα
του
Αθανασίου
2
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1
ΓΙΑΝΝΟΥ
Παναγιώτης
του
Αναστασίου
53
2
ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ
Χρήστος
του
Μιχαήλ
65
3
ΚΑΛΛΗΣ
Τριαντάφυλλος
του
Αθανασίου
6
4
ΚΑΝΤΑΣ
Ιωάννης
του
Ηλία
42
5
ΚΛΕΙΤΣΙΝΙΚΟΣ
Αντώνιος
του
Ευαγγέλου
12
6
ΚΩΝΣΤΑΣ-ΦΙΛΗΣ
Θεοφάνης
του
Σόλωνα
50
7
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ
Πέτρος
του
Σπυρίδωνα
103
8
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
Ευστάθιος
του
Αριστείδη
29
9
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Θεοφανή
του
Νικολάου
15
10
ΠΑΝΑΓΩΤΑΣ
Αντώνιος
του
Αλεξάνδρου
73
11
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γεώργιος
του
Ευθυμίου
67
12
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ
Παναγιώτης
του
Λουκά
48
13
ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ
Ανδρέας
του
Γεωργίου
47
14
ΠΟΛΥΤΑΡΧΟΥ
Λουκάς
του
Ηλία
27
15
ΡΗΓΑΣ
Αναστάσιος
του
Ελευθερίου
15
16
ΧΡΗΣΤΟΥ
Ηλίας
του
Δημητρίου
19
ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
1
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Λουκάς
του
Δημητρίου
6
2
ΚΑΠΛΑΝΗΣ
Παναγιώτης
του
Δημητρίου
12
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Ιωάννης
του
Νικολάου
33
2
ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ
Χρήστος
του
Θεοδώρου
14
3
ΔΗΜΟΥ
Ιωάννης
του
Παναγιώτη
102
4
ΚΟΤΖΙΑΣ
Αθανάσιος
του
Βασιλείου
50
5
ΛΟΥΚΑΣ
Χρήστος
του
Λουκά
4
6
ΜΗΤΑΣ
Αλέξανδρος
του
Σιμπλίτση
92
7
ΜΙΧΑΣ
Δημήτριος
του
Λουκά
136
8
ΜΟΥΡΤΖΟΥΝΗΣ
Ιωάννης
του
Χαραλάμπους
56
9
ΝΤΑΝΤΟΥΜΗ
Ιωάννα
του
Αθανασίου
143
10
ΝΤΟΥΣΑΣ
Ιωάννης
του
Κωνσταντίνου
67
11
ΠΑΓΟΥΡΑΣ
Βασίλειος
του
Νικολάου
81
12
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Λουκάς
του
Χρήστου
87
13
ΠΟΛΥΤΑΝΟΥ
Δήμητρα
του
Σταματίου
3
14
ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ
Βασιλική
του
Γεωργίου
16
15
ΧΑΡΑΤΣΗΣ
Παναγιώτης
του
Χρήστου
74
16
ΧΡΗΣΤΟΥ
Χρήστος
του
Βασιλείου
34
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
1
ΓΕΡΟΣ
Αλέξανδρος
του
Ζώη
25
2
ΓΕΡΟΣ
Δημήτριος
του
Ευσταθίου
64
3
ΔΑΝΙΑΣ
Δημήτριος
του
Παναγιώτη
60
4
ΚΑΤΗ
Βασιλική
του
Δημητρίου
32
5
ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ
Ευάγγελος
του
Παναγιώτη
36
6
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Επαμεινώνδας
του
Στυλιανού
12
7
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
Βασίλειος
του
Νικολάου
21
8
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
Σπυρίδων
του
Μιχαήλ
9
9
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μαργαρίτα
του
Χρήστου
5
10
ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ
Αντώνιος
του
Συμεών
23
11
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γεώργιος
του
Χαραλάμπους
50
12
ΠΕΡΡΗ
Ευμορφία
του
Κωνσταντίνου
4
13
ΡΟΖΑΝΑΣ
Βασίλειος
του
Σωτηρίου
42
14
ΤΖΑΝΝΕΤΟΥ
Ελένη
του
Μιχαήλ
20
15
ΤΟΛΙΑΣ
Παντελεήμων
Του
Λουκά
25
16
ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΣ
Δημήτριος
του
Ευαγγέλου
27
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
1
ΑΚΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Αναστάσιος
του
Πλουτάρχου
47
2
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
Νικόλαος-Παναγιώτης
του
Αχιλλέα
14
3
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Χαράλαμπος
του
Παντελή
3
4
ΚΑΝΑΡΗΣ
Γεώργιος
του
Νικολάου
40
5
ΚΑΝΤΑΣ
Λουκάς
του
Ιωάννη
23
6
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ
Σοφία
του
Βάιου
28
7
ΚΟΒΑΝΗΣ
Όμηρος
του
Επαμεινώνδα
43
8
ΜΑΚΡΗΣ
Δημήτριος
του
Κωνσταντίνου
22
9
ΝΙΚΑΣ
Θωμάς
του
Κωνσταντίνου
14
10
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
Χρήστος
του
Παναγιώτη
35
11
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Ευάγγελος
του
Κωνσταντίνου
31
12
ΤΥΜΠΛΑΛΕΞΗΣ
Σπυρίδων
του
Δημητρίου
47
ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
1
ΤΣΟΥΡΑ
Ευφροσύνη
του
Νικολάου
18
ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1
ΑΙΣΩΠΟΣ
Γεώργιος
του
Δημητρίου
12
2
ΑΝΕΤΑ
Ιωάννα
του
Αθανασίου
26
3
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Ηλίας
του
Λάμπρου
16
4
ΑΥΓΕΡΗΣ
Χρήστος
του
Γεωργίου
23
5
ΓΑΛΑΝΗΣ
Παναγιώτης
του
Ιωάννη
12
6
ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ
Αλέξανδρος
του
Αναστασίου
7
7
ΝΥΔΡΙΩΤΟΥ
Θεοδώρα
του
Γεωργίου
35
8
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Αλέξανδρος
του
Αθανασίου
38
9
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ
Σωτήριος
του
Γεωργίου
41
10
ΠΕΤΡΟΥ
Γρηγόριος
του
Γεωργίου
30
11
ΣΤΑΜΕΛΟΥ
Βαρβάρα (Βέτα)
του
Σπυρίδωνα
12
12
ΤΣΕΛΟΣ
Παναγιώτης
του
Χαραλάμπους
30
Σύμφωνα με τα παραπάνω αποτελέσματα και τις σχετικές διατάξεις:
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:
  • Αυτοδίκαια ανακηρύσσεται ως Πρόεδρος,  ο Παναγιώτης Αγνιάδης του Ιωάννη, επικεφαλής του συνδυασμού: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ».
  • Επίσης αυτοδίκαια ανακηρύσσεται, ως επιτυχών, ο Στάϊκος Κωνσταντίνος του Γεωργίου, επικεφαλής του συνδυασμού ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ
Α/. ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ:
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1
ΑΓΝΙΑΔΗΣ
Παναγιώτης
του
Ιωάννη
2
ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ
Αθανάσιος
του
Νικολάου
3
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
Θεόδωρος
του
Αθανασίου
4
ΣΤΑΙΚΟΣ
Αλέκος
του
Δημητρίου
5
ΓΚΕΛΗΣ
Βασίλειος
του
Κων/νου
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
1
ΓΕΡΟΣ
Δημήτριος
του
Ευσταθίου
2
ΔΑΝΙΑΣ
Δημήτριος
του
Παναγιώτη
ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ
Πέτρος
του
Σπυρίδωνα
2
ΠΑΝΑΓΩΤΑΣ
Αντώνιος
του
Αλεξάνδρου
3
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γεώργιος
του
Ευθυμίου
4
ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ
Χρήστος
του
Μιχαήλ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
1
ΑΚΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
Αναστάσιος
του
Πλουτάρχου
2
ΤΥΜΠΛΑΛΕΞΗΣ
Σπυρίδων
του
Δημητρίου
3
ΚΟΒΑΝΗΣ
Όμηρος
του
Επαμεινώνδα
ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
1
ΣΤΑΪΚΟΣ
Κων/νος
του
Γεωργίου

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1
ΝΤΑΝΤΟΥΜΗ
Ιωάννα
του
Αθανασίου
2
ΜΙΧΑΣ
Δημήτριος
του
Λουκά
3
ΔΗΜΟΥ
Ιωάννης
του
Παναγιώτη
4
ΜΗΤΑΣ
Αλέξανδρος
του
Σιμπλίτση
5
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Λουκάς
του
ΧρήστουΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
 
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ
Σωτήριος
του
Γεωργίου
Β/. ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ:
ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1
ΣΑΜΙΩΤΗΣ
Αναστάσιος
του
Αναργύρου
2
ΡΟΖΑΝΑΣ
Ηλίας
του
Γεωργίου
3
ΣΤΡΑΤΕΛΟΣ
Νικόλαος
του
Στυλιανού
4
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Ιωάννης
του
Αθανασίου
5
ΛΕΜΟΝΑΚΟΣ
Νικόλαος
του
Αγησιλάου
6
ΝΤΑΓΙΑΚΟΣ
Πέτρος
του
Ιωάννη
7
ΚΟΛΟΒΟΣ
Ηλίας
του
Ιωάννη
8
ΜΑΛΑΜΗ
Γεωργία
του
Πέτρου
9
ΔΑΡΡΑΣ
Κων/νος
του
Παναγιώτη
10
ΓΟΥΡΝΑΣ
Δημήτριος
του
Κων/νου
11
ΜΑΡΙΝΗ
Ευπραξία
του
Θεοδώρου
12
ΚΑΦΡΙΤΣΑ
Κων/να
του
Γεωργίου
13
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μαριλένα
του
Σωτηρίου
14
ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ
Παναγιώτης
του
Γεωργίου
15
ΧΟΝΤΖΙΑ
Χριστίνα
του
Αθανασίου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
1
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γεώργιος
του
Χαραλάμπους
2
ΡΟΖΑΝΑΣ
Βασίλειος
του
Σωτηρίου
3
ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ
Ευάγγελος
του
Παναγιώτη
4
ΚΑΤΗ
Βασιλική
του
Δημητρίου
5
ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΣ
Δημήτριος
του
Ευαγγέλου
6
ΓΕΡΟΣ
Αλέξανδρος
του
Ζώη
7
ΤΟΛΙΑΣ
Παντελεήμων
του
Λουκά
8
ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ
Αντώνιος
του
Συμεών
9
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
Βασίλειος
του
Νικολάου
10
ΤΖΑΝΝΕΤΟΥ
Ελένη
του
Μιχαήλ
11
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Επαμεινώνδας
του
Στυλιανού
12
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
Σπυρίδων
του
Μιχαήλ
13
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μαργαρίτα
του
Χρήστου
14
ΠΕΡΡΗ
Ευμορφία
του
Κων/νου

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1
ΓΙΑΝΝΟΥ
Παναγιώτης
του
Αναστασίου
2
ΚΩΝΣΤΑΣ-ΦΙΛΗΣ
Θεοφάνης
του
Σόλωνα
3
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ
Παναγιώτης
του
Λουκά
4
ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ
Ανδρέας
του
Γεωργίου
5
ΚΑΝΤΑΣ
Ιωάννης
του
Ηλία
6
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
Ευστάθιος
του
Αριστείδη
7
ΠΟΛΥΤΑΡΧΟΥ
Λουκάς
του
Ηλία
8
ΧΡΗΣΤΟΥ
Ηλίας
του
Δημητρίου
9
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Θεοφανή
του
Νικολάου
10
ΡΗΓΑΣ
Αναστάσιος
του
Ελευθερίου
11
ΚΛΕΙΤΣΙΝΙΚΟΣ
Αντώνιος
του
Ευαγγέλου
12
ΚΑΛΛΗΣ
Τριαντάφυλλος
του
Αθανασίου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
1
ΚΑΝΑΡΗΣ
Γεώργιος
του
Νικολάου
2
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ
Χρήστος
του
Παναγιώτη
3
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Ευάγγελος
του
Κων/νου
4
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ
Σοφία
του
Βάιου
5
ΚΑΝΤΑΣ
Λουκάς
του
Ιωάννη
6
ΜΑΚΡΗΣ
Δημήτριος
του
Κων/νου
7
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
Νικόλαος-Παναγιώτης
του
Αχιλλέα
8
ΝΙΚΑΣ
Θωμάς
του
Κων/νου
9
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Χαράλαμπος
του
Παντελή

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
1
ΤΣΟΥΡΑ
Ευφροσύνη
του
Νικολάου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1
ΚΑΠΛΑΝΗΣ
Παναγιώτης
του
Δημητρίου
2
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Λουκάς
του
Δημητρίου

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1
ΠΑΓΟΥΡΑΣ
Βασίλειος
του
Νικολάου
2
ΧΑΡΑΤΣΗΣ
Παναγιώτης
του
Χρήστου
3
ΝΤΟΥΣΑΣ
Ιωάννης
του
Κων/νου
4
ΜΟΥΡΤΖΟΥΝΗΣ
Ιωάννης
του
Χαραλάμπους
5
ΚΟΤΖΙΑΣ
Αθανάσιος
του
Βασιλείου
6
ΧΡΗΣΤΟΥ
Χρήστος
του
Βασιλείου
7
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Ιωάννης
του
Νικολάου
8
ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ
Βασιλική
του
Γεωργίου
9
ΓΡΕΑΣΙΔΗΣ
Χρήστος
του
Θεοδώρου
10
ΛΟΥΚΑΣ
Χρήστος
του
Λουκά
11
ΠΟΛΥΤΑΝΟΥ
Δήμητρα
του
Σταματίου
 
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ»
1
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Αλέξανδρος
του
Αθανασίου
2
ΝΥΔΡΙΩΤΟΥ
Θεοδώρα
του
Γεωργίου
3
ΠΕΤΡΟΥ
Γρηγόριος
του
Γεωργίου
4
ΤΣΕΛΛΟΣ
Παναγιώτης
του
Χαραλάμπους
5
ΑΝΕΤΑ
Ιωάννα
του
Αθανασίου
6
ΑΥΓΕΡΗΣ
Χρήστος
του
Γεωργίου
7
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Ηλίας
του
Λάμπρου
8
ΑΙΣΩΠΟΣ
Γεώργιος
του
Δημητρίου
9
ΓΑΛΑΝΗΣ
Παναγιώτης
του
Ιωάννη
10
ΣΤΑΜΕΛΟΥ
Βαρβάρα
του
Σπυρίδωνα
11
ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ
Αλέξανδρος
του
Αναστασίου

Προφίλ

  • Το 1989 ο νομός Βοιωτίας αποκτά το δικό του Ελεύθερο Ραδιόφωνο με την ονομασία Ράδιο Θήβα 97,5.
    Η εμβέλεια του αλλάζει και σηματοδοτεί το περιφερειακό Ραδιόφωνο της Στερεάς Ελλάδας με κύριο στόχο του την Ενημέρωση.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΑΙΣΩΠΟΥ 7.32200
22620 81273
Fax: 22620 28117
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Quote

  • Η μουσική και ο ρυθμός βρίσκουν το δρόμο τους προς τα πιο απόκρυφα μέρη της ψυχής.

    - Πλάτων -